V4 Legal współpracuje z wieloma partnerskimi zagranicznymi kancelariami adwokackimi. Warto chociażby wspomnieć współpracę z prestiżową chińską kancelarią adwokacką JOIUS LAW FIRM.

Dzięki sieci kontaktów międzynarodowych jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pomoc prawną w oparciu o współpracę z naszymi partnerami w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, a także w Rumunii, Bułgarii, w Regionie bałtyckim, na Ukrainie oraz w Rosji. Kancelaria może pochwalić się również stałą współpracą z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie. Nasi prawnicy, wraz z czołowymi nauczycielami akademickimi ze słowackich uniwersytetów, prowadzą wykłady w ramach tzw. „Szkoły prawa słowackiego”. Jako gościnni wykładowcy, prowadzimy również wykłady na słowackich i czeskich uczelniach.

W charakterze prelegentów bierzemy udział w spotkaniach krajowych i lokalnych izb adwokackich, izb handlowych oraz w różnego rodzaju konferencjach, jak również prowadzimy cykle wykładów na temat prawnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej w sąsiednich państwach.

Nasi prawnicy regularnie publikują artykuły poruszające aktualne prawne zagadnienia. Prowadzimy ścisłą współpracę ze specjalistycznym portalem Epravo (SK, CZE) oraz publikujemy nasze artykuły w czasopiśmie Radca prawny (PL), wydawanym przez Krajową Izbę Radców Prawnych (KIRP) oraz na licznych międzynarodowych portalach prawnych.

Więcej informacji o wydarzeniach, w których bierzemy udział, jak również o publikowanych artykułach, znajdą państwo w dziale Aktualności.

joius law firm partner logo skola slovenskeho prava