Ochrona danych osobowych jest dla nas niezwykle ważna. Niniejsza Polityka wyjaśnia, w jaki sposób Kancelaria Radców Prawnych V4 Legal P. Szmolke sp.k. (dalej jako: „V4 Legal” lub „Kancelaria”) przetwarza Twoje dane osobowe podczas świadczenie usług prawnych.

Nasza Kancelaria zobowiązuje się do ciągłego doskonalenia swoich zasad, procedur i systemu ochrony danych osobowych oraz ich ulepszania. W celu zapewnienia ochrony danych osobowych, zobowiązujemy się do zdobywania i stosowania najnowszej wiedzy w praktyce. Jednocześnie jesteśmy zaangażowani w budowanie kultury korporacyjnej w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych w celu zwiększenia ogólnej świadomości, w szczególności w zakresie świadczenia usług prawnych na rzecz naszych klientów.

Nasza Kancelaria działa w odniesieniu do ochrony danych osobowych w taki sam sposób, jak w każdej innej dziedzinie swojej działalności, tj. profesjonalnie, uczciwie, sumiennie i konsekwentnie, w interesie i na korzyść naszych klientów oraz innych osób, których dane dotyczą.

Podczas przetwarzania danych osobowych nasza Kancelaria podlega przede wszystkim Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej „RODO”), przepisom ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, ustawie z dnia 06 lipca 1982 r. o radcach prawnych, Kodeksowi Etyki Radcy Prawnego, ustawie z dnia 26 maja 1982 r. prawo o adwokaturze, Kodeksowi Etyki Adwokackiej i innym odpowiednim przepisom.

Pracownicy naszej Kancelarii oraz inne osoby współpracujące z nami są zobowiązani do zachowania w tajemnicy wszelkich faktów, o których dowiedzieli się w trakcie naszej współpracy lub w trakcie świadczenia innych usług związanych ze świadczeniem usług prawnych. Wszelkie informacje bezpośrednio lub pośrednio dotyczące naszych klientów, w tym wszelkie informacje poufne lub wrażliwe, uzyskane w związku ze świadczeniem usług prawnych przez Kancelarię, podlegają obowiązkowi zachowania poufności i tajemnicy zawodowej.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: +48 12 376 47 45, e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres siedziby Kancelarii: ul. Bałuckiego 1a/1, 30-318 Kraków.

Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w niniejszym dokumencie:
pdfPolityka przetwarzania danych osobowych