patrycja drozdz nurek v

adwokat

+48 730 099 366

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Patrycja Dróżdż-Nurek ukończyła w 2014 r. z wynikiem bardzo dobrym studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, broniąc pracę magisterską pt. „Ewolucja systemu ubezpieczeń emerytalnych w Polsce – wybrane zagadnienia finansowo – prawne reformy OFE”.

W 2015 roku ukończyła z wynikiem bardzo dobrym Instytut Filologii Wschodniosłowiańskiej kierunek Język i Kultura Rosji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Aplikację adwokacką rozpoczęła w styczniu 2016 r. W okresie aplikacji pogłębiała swoją wiedzę na temat zasad wykonywania zawodu adwokackiego i etyki zawodowej. Począwszy od pierwszego roku aplikacji pracowała w ramach

Kancelarii Adwokackiej specjalizując się głównie w prawie karnym i administracyjnym . Aplikację ukończyła w 2018 r., zaś w marcu 2019 r. zdała egzamin adwokacki z wynikiem pozytywnym.

Specjalizuje się w prawie i postępowaniu karnym, karnym skarbowym a także w doradztwie z zakresu prawa administracyjnego w procesie legalizacji pobytu obcokrajowców na terenie RP.

Języki: polski, rosyjski

Patrycja jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie.