natalia soltowska

adwokat, partner

+48 730 099 366

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Natalia Sołtowska jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (zdobyła tytuł magistra w 2010 r.).

W 2019 roku ukończyła studia podyplomowe na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej na kierunku: "Ochrona Danych Osobowych w Administracji i Biznesie – Inspektor Ochrony Danych".

W 2021 roku ukończyła studia podyplomowe na Politechnice Krakowskiej na kierunku: "Gospodarowanie odpadami i substancjami niebezpiecznymi". Posiada certyfikat Auditora wewnętrznego systemu zarządzania jakością ISO 9001 oraz systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001. Specjalizacja Natalii obejmuje prawo karne gospodarcze, prawo gospodarcze, prawo transportowe, prawo ochrony środowiska, ochronę danych osobowych. Natalia zajmuje się również reprezentowaniem klientów w postępowaniach sądowych.

Języki: polski, angielski, niemiecki

Natalia jest wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie. Jako specjalista ds. bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych jest wpisana na listę doradców ADR (DGSA).