karolina rogoz v

radca prawny

+48 12 376 47 45

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karolina jest absolwentką Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie (tytuł magistra zdobyła w 2013 roku).

W ramach programu LLP Erasmus odbyła także semestralne kursy z zakresu common law na Anglo - Amerykańskim Uniwersytecie w Pradze. W 2017 roku ukończyła studia podyplomowe „Akademii Spółek” w Szkole Głównej Handlowej.

Karolina ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie uzyskując tytuł Radcy Prawnego w 2018 r.

W trakcie studiów zdobywała doświadczenie zawodowe odbywając liczne staże i praktyki w krakowskich kancelariach prawnych oraz organizacjach pozarządowych. Przez ponad rok współpracowała jako asystent prawny z kancelarią radcowską obsługującą podmioty gospodarcze.

Od 2015 roku związana jest z Kancelarią V4 Legal, gdzie zajmuję się głównie wsparciem podmiotów gospodarczych zarówno w postępowaniach spornych jak i ich bieżącej obsłudze.

Karolina specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym, prawie cywilnym oraz prawie pracy.

Języki: polski, angielski, słowacki

Karolina jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.