Kancelarie V4 Legal świadczą kompleksowe usługi prawne dla klientów w Polsce, Czechach i na Słowacji. Tym, co czyni nasze usługi unikalnymi, jest znajomość systemów prawnych tych trzech krajów i umiejętność korzystania z tej wiedzy zwłaszcza przy rozwiązywaniu problemów o charakterze transgranicznym.

Świadczymy usługi prawne w językach: polskim, słowackim, czeskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Dzięki dobrej organizacji i ścisłej współpracy naszych specjalistów z trzech krajów zespół V4 Legal z sukcesem świadczy dla klientów usługi w różnych dziedzinach prawa, nie tylko w sprawach krajowych ale i transgranicznych.

Kancelaria adwokacka V4 Legal, s.r.o. na Słowacji specjalizuje się w szczególności w prawie korporacyjnym, fuzjach i przejęciach, prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym, prawie handlowym, prawie podatkowym, prawie nieruchomości, prawie transportowym oraz sporach sądowych.

V4 Legal, s.r.o., kancelaria adwokacka w Czechach świadczy usługi prawne w szczególności w zakresie prawa korporacyjnego, prawa zobowiązań, prawa nieruchomości, zamówień publicznych, prawa energetycznego, podatkowego oraz sporów sądowych.

Kancelaria Radców Prawnych V4 Legal P. Szmolke sp.k. działająca w Polsce skupia się głównie na prawie handlowym, prawie korporacyjnym, prawie nieruchomości, fuzjach i przejęciach oraz reprezentacji klientów w sporach sądowych.