Nasza kancelaria działa w środowisku międzynarodowym, dużą część naszej pracy stanowią projekty wymagające znajomości systemów prawnych więcej niż jednego państwa oraz współpracy z kolegami i koleżankami z innych krajów, jak również ze współpracującymi firmami prawniczymi z innych krajów. Dlatego też do naszego zespołu zapraszamy przede wszystkim prawników lubiących nowe wyzwania, nie bojących się pracy w międzynarodowym środowisku oraz otwartych na zdobywanie nowych doświadczeń. Dużym atutem są również znajomość języków obcych a także zainteresowanie prawem gospodarczym.

Kancelaria oferuje wszystkim swoim pracownikom program szkoleń oraz kursy języków obcych. Pracownicy są również zachęcani do udziału w zewnętrznych szkoleniach, uczestnictwo w których jest opłacane z budżetu Kancelarii. Najlepszych pracowników doceniamy między innymi poprzez finansowanie studiów podyplomowych. Wielu naszych prawników odbywa staże w zagranicznych biurach naszej Kancelarii, doskonaląc swoje kompetencje językowe oraz ucząc się w praktyce zagadnień z zakresu prawa obcego.

Nasza kancelaria zatrudnia nie tylko prawników i personel administracyjny. W związku ze specyfiką naszej działalności zatrudniamy również tłumaczy specjalizujących się w językach polskim, czeskim i słowackim.

W związku z ciągłym rozwojem naszej Kancelarii zapraszamy serdecznie chętnych do odbycia praktyk prawników, studentów prawa oraz studentów filologii, których zainteresowania pokrywają się z naszym profilem działalności. Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.